GameStop Meme Stok Filmi Aptal Para Bu Yıl Sonra Çıkacak

GameStop’lar Hollywood anı nihayet bu Ekim geliyor. Sony, Paul Dano, Seth Rogen, Pete Davidson ve daha fazlasının oynadığı video oyunu satıcısının mem stok patlamasının dramatizasyonunun Ekim ayında sinemalarda olacağını duyurdu. denir Aptal Para. Umarım bunu yaşar.

Yazar Ben Mezrich’in kitabından uyarlanmıştır. Antisosyal Ağkomisyonsuz ticaret platformu Robinhood’ın günlük ticaretin oyunlaştırılmasının yolunu nasıl açtığını ve nihayetinde GameStop mem hisse senedi balonu Reddit’i eğlendiren ve milyarlarca dolarlık kısa vadeli hedge fonları. Nick Offerman (Bizden geriye kalanlar), Vincent D’Onofrio (gözüpek) ve Shailene Woodley (ıraksak) de oyuncular listesinde yer alırken, Craig Gillespie (Lars ve Gerçek Kız, Cruella) yönetiyor.

Mezrich, kitabının haklarını daha yazılmadan sattı ve Aptal Para eserinin önceki Hollywood uyarlamalarını takip eder, en önemlisi Evi Yıkmak hangisi oldu 21Ve tesadüfi milyarderlerhangisi oldu Sosyal ağ. Bu iki film önemli ölçüde farklı kalitede ve kim bilir hangi kova Aptal Para içine düşecek belki olur Büyük Kısa Reddit için, ya da belki daha çok HBO’nun uydurduğu gibi olacak Hata yapmak için çok büyük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir