Pokémon Hayranları, Roket Takımının Anime Sonunda Dağılmasına Ezildi

En son Pokémon Yolculukları: Seri Bölüm bu Cuma Japonya’da yayınlandı ve hayranları panikledi. Anime son sezonunda ve hayranlar en son bölümün Roket Takımı’nın hikayesini tatmin edici bir şekilde tamamlayacağını umdular ama tam tersi oldu. Roket Takımı’ndan nefret edenler bile kötü takımın daha iyisini hak ettiğini düşünüyor.

Sonrasında 25 yıl, Ash ve Pikachu’nun yolculuğu nihayet sona eriyor. Bu, rezil ikilinin yer aldığı son sezon ve kısa süre önce Galar şampiyonu Leon’u yenerek şampiyon oldular. Tüm yarım kalmış işleri tamamlamak için sadece 11 bölüm kaldı, bu yüzden insanlar Roket Takımı’nın göründüğü için üzülüyor. sonsuza dek ayrıldık. Ani karar, üçlü bağı 1000’den fazla bölüm izleyen hayranlar için büyük bir şok oldu. Ama oldu.

İçinde dokuzuncu bölüm Aim To Be A Pokémon Master yayının son bölümünde, hain Roket Takımı üçlüsü, önceki sezonlardaki eski Pokémon’larıyla yeniden bir araya geliyor. 1997’de ilk ortaya çıktıklarından beri başaramadıkları Pikachu’yu yakalamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya karar verirler. İyi bir mücadele verirler. ama ne yazık ki, rakipleri kelimenin tam anlamıyla Tüm dünyanın Pokémon şampiyonu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir