Yeni Star Wars Kitabı, Fallen Order’ın En Aptal Ara Sahnesini Genişletiyor

Yakın zamanda yayınlanan kitapta, Yıldız Savaşları Jedi: Savaş Yaraları, Cal Kestis ve ekibi yeniden bir arada, görevleri tamamlıyor ve İmparatorluk ile savaşırken eğleniyor. Ancak kitabın başlarındaki küçük bir an, uzaylı pilotunuz Greez’in yemeğine o kadar tuzu kazara koymadığını ortaya koyuyor. Bunun yerine, kendisi veya türü sadece Gerçekten en bol çeşnimizin içine.

EA ve Respawn 2019’da Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen, eski Jedi Cal ve Greez adında kısa ve huysuz bir uzaylıyı içeren uyumsuz ekibiyle tanıştırıldık. Mürettebatın pilotu ve aynı zamanda zaman zaman geminin şefi olarak görev yapıyor. Ve kötü şöhretli bir ara sahnede -eski Jedi Cal, Jedi Ustası Cere ile yoğun bir tartışma yaşarken- Greez’in bir dakikalığına yemeğine tuz döktüğü görülebilir. Bu alçakgönüllü arka plan şakası, tüm oyundaki en komik parçalardan biridir. Ama şimdi, olaylardan sonra geçen yeni bir kitapta Düşen Düzen (ve gelecek ayki devam filminden önce, Hayatta kalan) Greez’in mavi çamurunu tuzlamak için her zaman tam bir dakika harcayacağını öğreniyoruz.

Yeni kitabın başlarında Cal, gözden uzak bir uzay korsan üssüne gizlice giriyor. Üsse fark edilmeden ulaşmak için bir uzay giysisi giyer ve üssü koruyan bir enerji bariyerine ulaşmak için yüzen kayaların ve asteroitlerin üzerinden atlar. Sadece oksijeni tabanda tutmak ve Jedi’ları dışarıda tutmak için tasarlanmış kalkanın içinden kafasına ve vücuduna bastırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir